Cursus Taal & Ouderbetrokkenheid

 

Op school kunt u de cursus Taal en Ouderbetrokkenheid volgen. Het zijn gratis lessen voor ouders van wie het Nederlands niet de moedertaal is. (NT-2)

U leert de taal en de school beter kennen.

 

De cursus is op dinsdag- en donderdag –ochtend, en duurt 3 maanden – 1 jaar (max.).

Er zijn 3 voorwaarden:

  • U heeft een eigen BSN-nummer van de gemeente Amsterdam.
  • U kunt een beetje lezen en schrijven in uw eigen taal.
  • U kent al een beetje Nederlands.

Is dit iets voor u, of kent u iemand voor wie dit belangrijk is? Via Samira Belhadji kunt u een afspraak maken voor meer informatie. (020-684 1740)

In de TOB-cursus werken we aan taal voor de communicatie ‘ouder-kind ‘en ‘ouder- school’. U leert over thema’s en activiteiten op school. We gaan dan samen meehelpen, meedoen.

In deze video vertelt docent Josien meer over de cursus Taal en Ouderbetrokkenheid voor ouders uit Amsterdam. Aanmelden kan via dit formulier.  Aankomende dagen hebben wij aan het hek deze formulieren bij ons zodat u ze ook kunt vragen. Heeft u hulp nodig bij het invullen? Wij helpen u graag.

Click here for english:  Course Language and Parent Involvement

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *