Roosters

  • Volg ons

Gymnastiekrooster

Schooljaar 2018-2019

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
08:30-09:3008:30-09:30Groep 3A08:30-09:15Groep 6/708:30-09:30Groep 3B09:00-09:45Groep 1/2A
09:30-10:30Groep 609:30-10:30Groep 3B09:15-10:00Groep 709:30-10:30Groep 3A09:45-10:30Groep 1/2B
10:30-11:30Groep 6/710:30-11:30Groep 4A10:00-10:45Groep 610:30-11:30Groep 4B10:30-11:15Groep 1/2C
11:30-12:1511:30-12:15Groep 4B10:45-11:30Groep 5B11:30-12:15Groep 4A
11:30-12:15Groep 5A
12:45-13:45Groep 713:15-14:00Groep 8A13:15-14:00Groep 8B
13:45-14:4514:00-14:45Groep 8B14:00-14:45Groep 8A

  • Kinderen hebben één uur of driekwartier gymles, dit verschilt per dag/tijdstip.
  • Gymkleding (gymschoenen, gymbroek, gymshirt) is verplicht! Dit mogen niet dezelfde kleren zijn die de kinderen ook in de klas aanhebben.

Planning W&T
2018 – 2019, blok 1

Groep 3 – 4

weekdatum
403 okt.
4110 okt
4217 okt
Woensdag3 oktober tot 17 oktober
08:30-09:20Groep 3A
09:30-10:20Groep 3B
10:30-11:20Groep 4A
11:25-12:15Groep 4B

Planning W&T
2018 – 2019, blok 1

Groep 5 – 8

weekdatum
3714 sep.
3821 sep.
3928 sep.
Vrijdag14 september tot 28 september
08:30-09:20Groep 8A
09:30-10:20Groep 8B
10:30-11:20Groep 5A
11:25-12:15Groep 5B

Planning W&T
2018 – 2019, blok 1

Groep 1-2 / 6-7

Vrijdag2 november
08:30 – 09:20Groep 1-2A
09:30 – 10:20Groep 6
10:30 – 11:20Groep 6-7
11:25 – 12:15Groep 7

Vrijdag9 november
08:30 – 09:20Groep 1-2A
09:30 – 10:20Groep 6
10:30 – 11:20Groep 6-7
11:25 – 12:15Groep 7

Vrijdag16 november
08:30 – 09:20Groep 1-2A
09:30 – 10:20Groep 6
10:30 – 11:20Groep 6-7
11:25 – 12:15Groep 7

Acitiviteiten kalender Multatulischool

2018-2019

Groepen 1/2
WatWanneerTijdenVervoer
Theater Podium Mozaiek1-2 A, B, C19-11-2018Lopend

Groepen 3
WatWanneerTijdenVervoer
Van Gogh museum3A13-05-20199:30 – 10:45Cultuurbus
3B15-05-20199:30 – 10:45Cultuurbus
Theater de Meervaart3A + 3B20/21-05-2019Cultuurbus

Groepen 4
WatWanneerTijdenVervoer
Museum Willet-Holthuysen4A6-11-201810:00 – 11:00Cultuurbus
4B6-11-201813:00 – 14:00Cultuurbus
Podium Mozaiek4A & 4B18-01-2019Lopend
Geitenboerderij4A & 4B01-04-201910:00 – 14:00Boerderijbus
Hermitage4A & 4B25-05-20199:00 – 12:00Cultuurbus

Groepen 5
WatWanneerTijdenVervoer
Podium Mozaiek5A + 5B18-01-2019Lopend
Muiderslot5A + 5B9:00 – 12:00Ouders rijden
Hermitage5A + 5B26-06-20199:00 – 12:00Cultuurbus
Woeste westen5A01-07-201911:00 – 12:30Lopend
5B11-07-201911:00 – 12:30Lopend

Groepen 6
WatWanneerTijdenVervoer
Podium Mozaiek618-01-2019Lopend
Concertgebouw615-04-20199:30 – 10:30GVB
Hermitage627-06-20199:00 – 12:00Cultuurbus

Groepen 6/7
WatWanneerTijdenVervoer
Idfa film6 & 722-11-201810:00 – 14:00Lopend
Concertgebouw615-04-20199:30 – 10:30GVB
Hermitage626-06-20199:00 – 12:00Cultuurbus
Wereldgrachten6 & 709-07-201910:00 – 12:00Cultuurbus/boot

Groepen 7
WatWanneerTijdenVervoer
Idfa film722-11-201810:00 – 14:00Lopend
Verzetsmusuem710-01-2019Cultuurbus
Wereldgrachten711-07-201910:00 – 12:00Cultuurbus/boot

Groepen 8
WatWanneerTijdenVervoer
Rijksmuseum8A27-09-201809:30 – 12:00GVB
8B01-10-201809:30 – 12:00GVB
Idfa film8A & 8B22-11-201810:00 – 14:00Lopend
Kunstschooldag8A & 8B28-03-201910:00 – 15:00GVB